Të gjitha kategoritë
EN
eLogjistika

Shtëpi> Produkte > eLogjistika

eLogjistika

eLogjistika

Ne ofrojmë linja të veçanta ekonomike dhe shërbime të personalizuara sipas nevojave të klientëve. Transport AJROR & DET & TOKËSOR, dërgesë direkte FCL/LCL, Dorëzimi me kamion/EXPRESS, doganim i dyfishtë, DDP/DDU.